SENZACIJA! Zvezdaši se nadigravali, Komori izbacili Ganu!
Printscreen

Blistao je fudbaler Crvene zvezde El Fardu Ben

Upravo je Ben prvi doveo u prednost svoj nacionalni tim u 4. minutu, a Gana je već od 25. igrala sa igračem manje zbog isključenja Andrea Ajua.

Komori su duplirali prednost u 62. minutu preko Monjija, da bi Gana najpre smanjila zaostatak preko Boaćija, a onda i izjednačila golom Đikua.

Ipak, u 85. minutu Monji donosi 3:2 Komorima, što je bio i konačan rezultat susreta.

Gani je bila potrebna pobeda, ali i sa remijem bi sačuvala makar teoretske šanse da bude jedna od četiri najbolje trećeplasirane selekcije. Međutim, Komori su priredili senzaciju i reprezentaciju Milovana Rajevca izbacili iz takmičenja.

U drugom meču je Gabon za koji nastupa Gejlor Kanga remizirao sa Marokom rezultatom 2:2 (1:0) i tako su obe selekcije obezbedile prolaz dalje.