LIGA EVROP! "Kraljica" ispala, Lion izbacio Porto, Kostić asistent!

Lion je golom Lukaša Pakete u prvom meču iznenadio Porto i slavio u gostima 1:0. Odbranili su stečenu prednost i izbacili favorizovani portugalski tim.

Kod kuće su poveli preko Dembelea već u 13. minutu. Gosti su izjednačili preko Pepea u 27. minutu. Do kraja su napadali, ali nisu uspeli da dođu do produžetaka.

Srpski reprezentativac Marko Grujić je počeo meč i igrao do 79. minuta, kada ga je zamenio Vitinja.

VELIKA VEST! Srbija sa dva tima u Ligi šampiona!

Sevilja, ekipa koja uvek beleži dobre rezultate u Ligi Evrope ispala je od Vest Hema - 2:0 i to posle produžetaka. Nemanja Gudelj odigrao je dobar meča na mestu štopera, ali nije mogao da pomogne svom timu da ode dalje.

Galatasaraj je poveo protiv Barselone, ali to je bilo sve. Gosti su lako stigli do 2:1 i to golovima Pedrija i Obamejanga.

Filip Kostić upisao je asistenciju, u meču u kojem je posle drame i prdoužetka njegov Ajntraht izbacio Betis (1:1).