SITI SE IZGUBIO U "ŠUMI" Nastavlja se Čelsijeva agonija, Fulam slavio bez Mitrovića

Izabranici Pepa Gvardiole su se posle trijumfa nad Arsenalom pre nekoliko dana izjednačili sa "tobdžijama", ali su sada opet u zaostatku.

Građani su imali prednost od 41. minuta, kada je Bernardo Silva lepo pogodio mrežu Kejlora Navasa sa distance.

Imali su gosti šanse da prelome susret i stignu do tri boda, ali to se nije dogodilo, pa je Kris Vud u 84, samo tri minuta po ulasku na teren, doneo izjednačenje domaćima.

Fulam je bez Aleksandra Mitrovića uspeo da slavi kao gost kod Brajtona rezultatom 1:0.

Istim rezultatom je Everton na svom terenu pobedio Lids.

Bornmut je poput Evertona došao do mirne luke, zahvaljujući trijumfu nad Vulvsima na gostovanju (1:0).

Brentford je na svom terenu remizirao sa Kristal Palasom (1:1).

Sautempton je šokrao Čelsi i pobedio ga sa 1:0. Tako je nastavljena agonija "plavaca" koji nisu slavili na poslednjih pet mečeva.