Kristijano Ronaldo

Ekipa iz Rijada je posle produžetaka bila bolja od Al Hilala rezultatom 2:1, a oba pogotka postigao je Kristijano Ronaldo.

Al Hilal je poveo u 51. minutu golom Brazilca Mišela, a onda se dogodio veliki preokret.

Prvo je Al Hilal ostao sa igračem manje u 71. minutu zbog isključenja Al Amrija, a samo tri minuta kasnije, izjednačio je Kristijano Ronaldo.

Al Čanam je sjajno prošao po levoj strani pronašavši fantastično portugalskog fudbalera koji je šutirao sa peterca i postigao efektan gol.

Ekipa legendarnog portugalskog fudbalera je u 78. minutu ostala sa još jednim igračem manje pošto je crveni karton dobio Al Bušail.

Al Hilal je napadao i u potpunosti je preuzeo kontrolu nad mečom, ali nisu stigli do vođstva. Ušlo se u produžetak.

Čovek odluke bio je ponovo Kristijano Ronaldo koji je postigao gol u 98. minutu. Posle udarca Fofane, lopta je pogodila prečku, a Ronaldo se našao na pravom mestu pogodivši praznu mrežu.

Naš Sergej Milinković Savić je na terenu proveo ceo meč.