FK Lacio

Fudbaleri Lacija pobedili su na gostovanju Napoli rezultatom 2:1 (1:1) u derbiju 3. kola Serije A.

Rimljani su u 30. minutu poveli preko Luisa Alberta, a u ulozi asistenta bio je Felipe Anderson.

Domaći tim je izjednačio samo dva minuta kasnije preko Pjotra Zijelinskog.

NAPOLI NASTAVIO PO STAROM, LACIO NE MOŽE BEZ SRBINA Osimen i ekipa sa pola gasa, Đenova se naslađivala u Rimu

Na startu drugog poluvremena, Lacio je ponovo poveo. Svoju drugu asistenciju zabeležio je Felipe Anderson, a strelac je bio Kamada.

FK Lacio

EPA

Viđena su i dva poništena gola za rimski tim i to Zakanjija u 67. minutu i Genduzija tri minuta kasnije.

Do kraja je ostalo 2:1 za Lacio kome je ovo bio prvi trijumf ove sezone nakon tri odigrane utakmice.

U istom terminu, Atalanta je na svom terenu bila bolja od Monce rezultatom 3:0.

Golove za tim iz Bergama postigli su Ederson u 35. i Skamaka u 42. i 62. minutu.