Mančester siti
AP

AP

Mančester siti, Foto: AP

Nakon što su postigli šest golova u gostima, igrači Borusije su bili ubedljivi i na domaćem terenu protiv Šahtjora, ovaj put bilo je 4:0.

Nemački tim je sve rešio u prvom poluvremenu. Prvo je Štindl postigao gol iz penala, da bi Elvedi Embolo sjajnim golom svom timu doneo nedostižnu prednost.

U drugom poluvremenu jedna lopta u mreži gostiju iz Ukrajine. Igrao se 77. minut kada je gol postigao Vendt.

Borusija može ostati bez evropskog proleća. Rudarima beže četiri boda, isto toliko Realu i šest bodova Interu.

Siti je minimalnom pobedom u Pireju ostao maksimalan. Građani sada imaju 12 bodova i osigurali su plasman dalje iz grupe C.

Susret protiv Olimpijakosa je okončan rezultatom 0:1, a gol odluke postigao je Foden u 36. minutu. Gosti su imali još izgledanih prilika, a na golu grčkog tima je briljirao Hose Sa.