Igrači Zvezde

Igrači Zvezde, Foto: Foto: FK Crvena zvezda

I to samo četiri dana od poraza od Omonije na penale u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

CRVENA ZVEZDA - VOŽDOVAC 6:0

Tok meča:

Kraj utakmice!

90. minut Goooool!!! Milan Pavkov!!

81. minut Posle asistencije Milana Pavkova, Ivanić nije uspeo da postigne drugi gol.

72. minut Ulazi Andrija Radulović, izlazi mladi Gavrić

62. minut Na terenu je posle dužeg vremena Milan Pavkov, zamenio je dvostrukog strelca Falćinelija.

60. minut. Izlazi Kanga, ulazi Spiridonović

56. minut Gooool! Ivanić! Sa dvadesetak metara Ivanić pogađa rašlje

54. minut Goooool!! Kakva bomba Veljka Nikolića, Zvezda vodi 4:0

Marakana

M.Avramović

Marakana, Foto: M.Avramović

46. minut Na terenu su Eraković i Ivanić, a izašli su Katai i Rodić.

Počelo je drugo poluvreme

45. minut Kraj prvog poluvremena

39. minut Gooooool!!! Ponovo Falćineli!  Drugi gol Italijana! Pogodio je glavom posle kornera Gelora Kange.

29. minut Bio je Falćineli blizu ulaska u novu šansu, ali nije stigao loptu koja mu je upućena u prostor

19. minut Goooool!!! Željko Gavrić. Sjajan pogodak mladog fudbalera crveno-belih!

15. minut Goooool!!! Dijego Falčineli. Sjajno ga je pronašao Milan Rodić, a volej Italijana završio u mreži Voždovca!

13. minut - Ivan Mirosavljević je probao sa dvadesetak metara, ali udarac odlazi preko gola.

10. minut Katai promašio. Dobio je loptu na oko sedam metara od gola, ali je šutirao preko gola.

Marakana

M.Avramović

6. minut Milan Gajić je šutirao posle centaršuta Rodića. Nije bio precizan.

ZVEZDA: Borjan - Gajić, Degenek, Pankov, Rodić- Nikolić, Petrović - Katai, Kanga, Gavrić - Falčineli. Klupa: Popović, Ivanić, Pavkov, Milunović, Eraković, Jovančić, Ben, Spiridonović, Gobeljić, Vukanović.

VOŽDOVAC: Preković - Stanković, Milović, Gajić, Živković - Putničanin, Ajdinović - Cvetićanin, Milosavljević, Stojčev - Vujnović. Klupa: Krunić, Jakovljević, Đorić, Stojisavljević, Mijailović, Pejčinović.

Šef stručnog štaba crveno-belih Dejan Stanković ističe da su mečevi pre i posle evropskih duela uvek problematični, ali da je zadatak stručnog štaba da igrače pripremi na pravi način:

’’Voždovac je ekipa koja je u poslednje vreme verna svom stilu igre, ne odustaje od nečega što je započela pre nekoliko godina. Uvek se nadigravaju, mlad su tim, kada je protivnik Crvena zvezda nemaju šta da izgube. Sigurno je da će sutra doći da se nadigravaju sa nama, a mi smo kao i uvek, pogotovo kada se igra kod kuće, spremni da pružimo maksimum. Posle izuzetno teške utakmice koju smo odigrali pre nekoliko dana sigurno da će biti izmena u timu. Imamo vremena danas i sutra da vidimo kako se igrači osećaju. Nećemo rizikovati nijednog momka za kojeg nismo sigurni da je u potpunosti spreman. Idemo dalje, svaka sledeća utakmica je najbitnija i u svakoj idemo na pobedu. Poznato je da su dueli pre i posle evropskih utakmica diskutabilni, jer odvlače pažnju. Zadatak stručnog štaba je da upravo učini sve kako bi igrači mislima bili samo na sledećem meču. Nema sumnje da ko god bude igrao sutra zna koji dres nosi i nemam dilemu da će pružiti maksimum u datom trenutku. Voždovac je prepreka ka cilju koji želimo da ostvarimo, a to je osvajanje titule.’’