Mačva - Zvezda
youtube/printscreen/BalkanSport

Mačva - Zvezda, Foto: youtube/printscreen/BalkanSport

Sve dileme oko pobednika otklonio je Veljko Nikolić u 65. minutu. Mladi fudbaler je šutirao kao golu, lopta je zakačila jednog igrača Mačve i prevarila Perića.

Treći gol je delo Miloša Vulića.

Crvena zvezda posle tri meča ima maksimalnih devet bofova, dok je Mačva na skoru od jedne pobede i dva poraza.

II POLUVREME

90. minut Kraj utakmice.

89. minut GOOOOOOOL!! Miloš Vulić za treći gol crveno-belih!!!

87. minut Njegoš Petrović je dobio žuti karton zbog igranja rukom, Adamović je imao priliku da uputi udarac ka Borjanu sa ivice šesnaesterca ali je jako loše šutirao.

85 minut Izašao je Nikolić. Milan Gajić na terenu.

79. minut Pokušao je Miloš Vulić da pogodi sa distance ali je šut završio pored stative.

76 minut Pokušaj igrača Mačve Dukića iz daljine ali je volej udarac otišao pored gola.

74 minut Treneri oba tima su se rešili na izmene, u timu Mačve izašao je Zukanović a ušao Milinković, dok je kod crveno-belih izašao Mirko Ivanić a ušao Miloš Vulić.

72. minut Još jednu izmenu pravi Stanković, na teren će mladi Gavrić a izlazi Aleksandar Katai.

69. minut Da li je Zvezda oštećena za penal? Bio je to start na Benu, sudija se nije oglasio.

64. minut GOOOOOOOL!!! Veljko Nikolić postiže drugi gol za crveno-bele! Još jednom je pokazao Nikolić kakav šut ima! Gađao je sa više od 20 metara i uz malu pomoć Božića koji je zakačio loptu, uspeo da postigne pogodak.

63. minut Konačno šansa i za domaćine, šutirao je Dabić ali je Borjan uspeo da sačuva svoju mrežu.

60. minut Posle centaršuta Rodića, Ben je vratio na peterac, Krstović glavom pogodio, ali je gol poništen jer je lopta pre toga izašla van terena.

52. minut Igra se uglavnom na sredini terena, crveno-beli jalovo pokušavaju ali bez neke veće izgledne prilike.

46. minut. Stanković na poluvremenu pravi dvostruku izmenu, ulaze Ben i Petrović, izlaze Sanogo i Spiridonović.

I POLUVREME

45. minut Sudija Piper odsvirao kraj prvog poluvremena.

43. minut Drugi put na današnjoj utakmici Katai pogađa okvir gola! Šutirao je Katai, a lopta je zakačila gornji deo prečke.

39. minut Oštar start kapitena Mačve nad Nikolićem i Filip Pejović je zaradio žuti karton.

36. minut  Lopta je pogodila u stomak Dabića, pa će na kratko meč biti prekinut.

29. minut Katai je iz slobodnog udarca sa 25 metara pogodio prečku.

22. minut GOOOOOOOOL! Krstović je strelac za crveno-bele! Ivanić je dodao do Kataija, koji proigrava Krstovića i mladi napadač posle saplitanja i komešanja sa protivničkim defanzivcem smešta loptu u mrežu.

20. minut Katai je dobro vukao loptu sve do kraje šesnaesterca, odlično tukao ali je golman Mačve odlično odbranio.

13. minut Odbila se lopta Krstoviću posle kornera, imao je samo golmana ispred sebe i pogodio ga je, potom mu se lopta opet vratila, ali je šutirao pored gola.

7. minut - Prva ozbiljnija šansa za Zvezdu na utakmici. Katai je probao iskosa sa nekih 20 metara, ali lopta ide pored gola.

5. minut  Pankov odlično interveniše ispred Zukanovića.

2. minut Domaći imaju prvi korner na utakmici ali je to bilo bezazleno za odbranu crveno-belih. Sa druge strane Spiridonović je imao šansu ali nije uspeo da lepo zahvati loptu.

1. minut Počela je utakmica!