EPA-EFE/TIM KEETON
Fil Foden

(Martin Rickett/PA via AP)

Fil Foden, Foto: (Martin Rickett/PA via AP)

Fudbaleri Mančester sitija lako su stigli do naredne faze takmičenja pošto su sa 4:1 savladala ekipu Port Vejla.

Strelci za "građane" su bili Oleksandr Zinčenko, Serhio Aguero, Tejlor Harvud-Belis i Fil Foden, dok je jedini pogodak za goste postigao Tom Poup.

Sa druge strane Mančestera, Junajted nije uspeo da uputi jedan šut ka okviru gola Vulverhemptona! Zato će ova dva kluba morati da odigraju za plasman u šesnaestinu finala FA Kupa revanš meč!

Celu utakmicu za ekipu sa Old Traforda je odigrao reprezentativac Srbije Nemanja Matić.

Fudbaleri Lestera pobedili su Vigan 2:0 na domaćem terenu! Loše je počelo po goste jer je u 19. minutu Pirs postigao autogol, a potom je Harvi Barns u 40. minutu postavio konačan rezultat!