Atletiko Madrid
EPA/Juan Carlos Cardenas

Atletiko Madrid, Foto: EPA/Juan Carlos Cardenas

Atletiko Madrid je slavio 1:0 u Valensiji protiv Slepih miševa Uroša Račića (žuti karton u 26. minutu).

Odlučio je Lato, koji je u 79. minutu postigao autogol. Lopta nabačena sa leve strane pogodila ga je u goleno na ivici peterca i završila u maloj mreži.

Jorgandžije postižu sjajne rezultate, sa 20 bodova dele prvo mesto sa Realom iz Sosijedada, ali imaju i meč manje.

U sjajnoj su seriji Suarez, Korea, Savić, Oblak i društvo. Pobedili su poslednjih šest utakmica, a na njima imaju gol razliku 13:1!

Fudbaleri Elčea i Kadiza odigrali su nerešeno 1:1. Elče je poveo u 38. minutu golom Lukasa Bojea, isti igrač je u sudijskoj nadoknadi vremena u prvom poluvremenu zaradio drugi žuti karton.

Kadiz je igrača više na terenu iskoristio na početku drugog poluvremena u 55. minutu pogotkom Alvara izjednačio je na 1:1. Filip Malbašić je do 58. minuta igrao za goste.