Igrači TSC

Igrači TSC, Foto: youtube/printscreen/rts

Meč koji je odigran u Senti pamtiće se dugo i o njemu će se pričati širom sveta iz mnogo razloga.

FCSB je u Sentu došao bez čak devet prvotimaca koji su ispali iz protokola zbog koronavirusa koji je "ušao" u klub".

Rumunski klub je na klupi imao samo tri igrača, od kojih su dvojica bila vezisti a jedan napadač, dok je golman Dukan standardno četvrti čuvar mreže ekipe.

I pored toga nekadašnji šampion Evrope je uspeo da odigra 120 minuta i da isparira srpskom predstavniku, koji je meč završio sa dva igrača manje zbog crvenih kartona.

TSC - FCBS 6:6

Izvodiće se penali. Nažalost, TSC nije imao sreće.

116. minut Gooool!!! Kakva akcija! Savršen centaršut Banjca i gol glavom Tomanovića, koji pada na travu i ostaje u grčevima. Kapiten za 6:6!

108. minut Izvrsna akcija FSCB-a. Jedanaesti gol na utakmici. Petre je strelac, 5:6.

105. minut Ponovo Tomanović strelac!!!

TSC igra sa igračem manje, isključen je Silađi.

94. minut - GOOOL, 4:4 Tomanović neverovatno TSC je izjednačio

93. minut - GOL , 3:4 Steaua povela nesretnim autogolom Balaža

63. minut - GOL 3:3, Man, iz penala. Oboren je Koman, gostujući igrač siguran sa kreča.

51. minut - GOOL 3.2 Antonić koristi grešku golmana Steaue koji je ispustio loptom nakon centaršuta i glavom postiže gol. TSC ponovo vodi

50. minut - GOL 2:2, Man Steaua je izjednačila.

25. minut - GOL 2:1, Koman Rumuni smanjili prednost, lepa akcija Steaue Krecu je uposlio Komana koji je plasirao loptu u nebranjeni deo mreže.

14. minut - GOOL 2:0, Duronjić Još jedna sjajna akcija, Lukić je uradio sve kako treba, probio odbranu protivnika, a onda proigrao Duronjića koji je sjajno podbo loptu preko golmana Dukana plasirao loptu u mrežu

11. minut - GOOL 1:0, Milićević Odlična akcija domaćeg tima, Milićević je dobio savršenu loptu od Zeca sa desnog boka i glavom je smestio u gol!

SASTAVI:

TSC: Filipović – Balaž, Antonić, Babić, Ponjević – Zece, Tomanović, Tumbašević, Milićević – Lukić Duronjić

FSCB: Dukan – Kretu, Simion, Briceag, Pantea – Morutan, Perianu, Pantiru – Man, Koman, Buziuk