Crvena zvezda - Grafičar
Alo/Vladimir Marković

Kabel je osvojio nova tri boda. Ko je gledao Novosađane ove sezone, nije baš uživao u nekoj lepršavoj igri ali je činjenica da oni vredno skupljaju bodove i trenutno su ih skupili dovoljno za drugo mesto.

Verovatno će pokušati da izbegnu scenario od prošle sezone, kada im je FSS oduzeo deset bodova i ostavio u Prvoj ligi Srbije. Danas je Kabel je gostovao u Žarkovu i za pet minuta sredinom drugog poluvremena je završio posao – 2:0 (0:0). U devet rundi ovo je osma pobeda Novosađana, jedini remi imaju sa najbližim pratiocem Radničkim iz Kragujevca (1:1).

Crvena zvezda - Grafičar, Foto: Alo/Vladimir Marković

Grafosi posle slabijeg starta sezone, polako počinju svoj uspon ka vrhu. Izgleda da je rokada na klupi urodila plodom, jer je novi šef struke Koković iz dve utakmice sakupio maksimalnih šest bodova. Kao gosti su pobedili Loznicu sa 2:1 golom Cvetkovića u 82. minutu i drže se na trećoj poziciji.

U Dobanovcima je Budućnost dočekala Dubočicu i podelila s njom bodove – 1:1.