Lids pregazio Banetov Vest Bromvič Albion, a Lakazet doneo Arsenalu još jedno slavlje!
alo.rs
Lids junajted
Lids junajted, Foto: Tanjug

"Beli" sod samog starta nisu imali milosti prema domaćoj ekipi, a ovo je svakako jedna dominantnijih partija sezone u Premijer ligi.

Strelci za Lids su bili: Alioski, Herison, Rodrigo i Rafinja, a jedna pogodak na utakmici je bio autogol Savjersa.

Naš Bane Ivanović za gubitnički tim je ušao na poluvremenu kada je zamenio Filipsa.

U gostima je slavio i Arsenal koji se konačno trgnuo iz serije loših rezultata. "Tobdžije" su rezultatom 1:0 savladale Brajton.

Aleksander Lakazet
Aleksander Lakazet, Foto: Tanjug

Jedini gol za londonski klub je dao Aleksandar Lakazet u 66. minutu, zanimljivo je da je on upravo u tom minutu ušao u igru i odmah je doneo radost fanovima Arsenala.

U ostalim utakmica Barnli je na domaćem terenu porazio Šefild junajted (1:0),  dok su Sautemton i Vest Hem odigrali nerešeno (0:0).