(AP Photo/Joan Monfort)

Barselona - Napoli, Foto: (AP Photo/Joan Monfort)

U četvrtfinalu Lige šampiona igraće Barselona protiv Bajerna! Očekuje nas spektakl!

Utakmice četvrtfinala Lige šampiona igraće se od 12. do 15. avgusta!

Sve utakmice igraće se na stadionima Benfike i Sportinga, pred praznim tribinama.

Parovi četvrtfinala Lige šampiona:

Mančester siti - Lion, Barselona - Bajern, RB Lajpcig - Atletiko i Atalanta - PSG

Sve golove možete pogledati u našem blogu!

KRAJ UTAKMICE!

Fudbaleri Barselone pobedili su Napoli 3:1, a ukupni rezultat u dve utakmice je 4:2

Golove su postigli za Katalonce, Lenglet 10. minut, Mesi 23. i Luis Suarez 45. minut, sa druge strane je Insinje postigao gol u prvom minutu nadoknade prvog poluvremene, sa penala kao i Suarez!

92' BARSELONA - Odlična odbrana Ter Štegena!

90' BARSELONA - Igra se još pet minuta

KRAJ UTAKMICE U MINHENU!

Bajern je pobedio Čelsi u revanš utakmici 4:1, a ukupni rezultat u ovom dvomeču je 7:1!

Golove za domaćina su postigli Levandovski u 10. i 84. minutu, Perišić u 24. minutu i Toliso u 76. minutu. Počasni gol je postigao Abraham u 44. minutu!

Čeka se pobednik duela Barselona - Napoli!

81' BARSELONA - Poništen gol Milika! Očigledan ofsajd, dobra odluka Čakira!

83' MINHEN - GOOOOOOOOL LEVANDOVSKI!

Spektakularni Poljak je nakon centaršuta sa desne strane Kimiča sjajno skočio i razornim udarcem glavom je savladao Kabaljeru!

76' MINHEN - GOOOOOOOOL TOLISO!

Asistencija Levandovskog u stilu levog beka, a Toliso je zakucao kao napadač!

70' MINHEN - Slobodan udarac Barklija pogađa živi zid!

61' MINHEN - Iz peterca je Tomas Miler šutirao preko gola Čelsija i šansa da se prednost uveća odlazi u nepovrat.

58' MINHEN - Povreda Boatenga, uspeo je da se vrati na teren

POČELO DRUGO POLUVREME!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45+3' BARSELONA - GOOOOOOOL INSINJE!

Rakitić gazi Mertensa u šesnaestercu. Čakir opravdano svira novi penal!

45' BARSELONA - GOOOOOOOOOL SUAREZ

Čudna situacija na "Kamp Nou", iskrao se Mesi ispred Kulibalija koji je imao loptu, a umesto nje šutnuo je Mesija! Nakon većanja, turski sudija je odlučio da svira penal nakon gledanja VAR-a. Opravdana odluka!

44' MINHEN - GOOOOOOL ABRAHAM!

Katastrofalna greška Nojera kome je ispala lopta iz ruku, Abraham je bio na pravom mestu!

33' BARSELONA - MESIJU PONIŠTEN GOL!

Argentinac je igrao rukom, turski sudija je posle gledanja VAR tehnologije poništio gol Mesija!

28' MINHEN - PONIŠTEN GOL ČELSIJA!

Hadson Odoi je postigao gol, ali je on poništen, razlog je ofsajd u izgradnji akcije!

24' MINHEN - GOOOOL PERUŠIĆ

Greška u srednjem redu, Levandovski vuče kontru, pa potom upošljava usamljenog Perišića! U Minhenu je sve rešeno!

22' BARSELONA - MAGIJA MESIJA! GOOOOOOOOOOOOOOOL!

Prošao je Argentinac dvojicu, pao je na zemlju, potom se digao i spektakularnim udarcem je duplirao prednost!

18' MINHEN - Šut Tomasa Milera prošao je pored stative!

10' BARSELONA - GOOOOOOOOOL LENGLE

Najviši posle kornera je bio Lengle koji je glavom doneo prednost Barseloni!

9' MINHEN - GOOOOOOL LEVANDOVSKI

Kavaljero je srušio Levandovskog i skrivio jedanaesterac

2' BARSELONA - Mertens je prvi zapretio, lopta je otišla preko gola!

UTAKMICE SU POČELE!

Igrači su izašli na teren!

Dobrodošli na tekstualni prenos utakmica Lige šampiona na portalu ALO!

Fudbaleri Barselone dočekuju Napoli (1-1) u revanš utakmici osmine finala Lige šampiona, dok u drugoj utakmici Bajern overava prolaz protiv prežaljenog Čelsija (3-0)!

Ostale su još dve karte za put u Portugal, gde će se odigrati završnica najelitnijeg takmičenja!