EPA/Juanjo Martin
Luka Jović

Luka Jović, Foto: EPA/Juanjo Martin

Luka Jović ove sezone dobija više šansi nego prošle, ali ih ne koristi.

Protiv Šahtjora u Ligi šampiona je krenuo od starta, do poluvremena gosti su vodili 3:0.

Da sve bude gore po Srbina pri rezultatu 1:3 je zamenjen u 59. minutu. Negov "naslednik" na terenu Vinisijus je 14 sekundi kasnije postigao gol za 2:3, ispostavilo se konačan rezultat, prethodno je rivalu na 27 metara uzeo loptu, a onda je u slalomu nanizao protivnike pre matiranja golmana.

Da li je real bacio 60 miliona evra na Luku?

"Marka" tvrdi da trener Zinedin Zidan pokušava da oživi investiciju od 60 miliona evra, ali da Luka igra ispod svakog nivoa.

Na četiri meča na kojima je igrao upisao je 201 odigran minut, ali nije postigao gol, a ni asistirao, a to je ono što se broji napadačima.

Zato španski novinari ne staju sa kritikama na račun reprezentativca Srbije.

- Zidan mu ukazuje mnogo više prilika ove sezone nego što je to bio slučaj u celoj prošloj. Ipak, zasad nema znakova da Jović želi da uspe u Madridu. Nestao je i bio zamenjen - piše Huan Ignasio Garsija iz "Marke".

Nešto slično kao i na utakmici Srbija - Mađarska...