Siniša Mihajlović
AP Giorgio Benvenuti

Siniša Mihajlović, Foto: AP Giorgio Benvenuti

Bolonja trenera Siniše Mihajlovića je golom veterana Rodriga Palasija u nadoknadi meča stigla do boda protiv Udinezea (1:1) u utakmici 25. kola Serije A.

Udineze je bio bolji u prvom poluvremenu i zasluženo je stigao do prednosti u 33. minutu. Rodrigo De Pol centrirao je iz slobodnog udarca, a na pravom mestu našao se Stefano Okaka, koji je glavom zakucao loptu u mrežu za vođstvo Udinezea i stigao do petog gola u sezoni.

Delovalo je kao da će crno-beli odneti sva tri boda iz Bolonje, ali je Rodrigo Palasio uspeo da donese izjednačenje. Postigao je gol u 91. minutu, sudija je putem VAR-a proveravao da li je bilo ofsajda i kad je zaključeno da nije bilo nedozvoljene pozicije, pokazao je na centar. Bolonja posle osvajanja boda zauzima desetu poziciju, dok je Udineze na 15. mestu.