Real Madrid
twitter/PrawMedia_
Real Madrid

Real Madrid, Foto: twitter/PrawMedia_

Fudbaleri Reala iz Madrida pobedili su danas u Sevilji istoimenu ekipu sa 1:0, u utakmici 12. kola španske Primere.

Pobedu Realu doneo je autogolom Bono u 55. minutu meča nakon šuta Vinicijusa Žuniora koji je mogao da bude veliki tragičar jer je pre pogotka uspeo da promaši prazan gol sa svega metar razdaljine. Krenuo je da zakuca loptu u mrežu i promašio ceo fudbal.

Za ekipu Sevilje je od 64. minuta igrao srpski reprezentativac Nemanja Gudelj. Sevilja je poslednju pobedu nad Realom ostvarila 26. septembra 2018. godine, kada je u prvenstvu pobedila sa 3:0.

Real je nakon pobede treći na tabeli u prvenstvu sa 20 osvojenih bodova, dok se ekipa iz Andaluzije nalazi na petom mestu sa 16 bodova. U sledećem kolu Real dočekuje Atletiko Madrid u gradskom derbiju, a ekipa Sevilje gostuje Hetafeu.