TSC - Partizan
FK Partizan

FK Partizan

TSC - Partizan, Foto: FK Partizan

Hvala vam što ste pratili tekstualni prenos utakmice TSC - Partizan na portalu Alo!

KRAJ UTAKMICE!!!! Partizan je loše odigrao meč i na kraju jedva uspeo da stigne do boda na nezgodnom gostovanju. Na kraju rezultat je bio identičan kao i u prvom delu prvenstva 1:1

89' GOOOLLLL!!! Posle velike gužve u kaznenom prostoru pali su Pavlović i Miletić, a sudija Lukić pokazao je na belu tačku sa koje je precizan bio Natho i izjednačio rezultat na 1:1

76' Ostojić je šutirao glavom u srcu kaznenog šesnaesterca

68' GOOOLLL!!!! U toku velikih juriša Partizana, usledila je kontra domaćeg tima. Lukić je šutirao, Stojković je uspeo da odbrani, ali se lopta odbila do Silađija koji je pogodio i doveo TSC u prednost od 1:0

64' Suma je uposlio Sadika koji je šutirao preko gola

62' Filip Stevanović propustio je najbolju priliku na utamici, sve je dobro uradio, ali je završnica bila očajna

53' Sadik je na trenutak uspeo da uzme loptu, ali je priseban bio golman domaćeg tima tako da nije bilo promene rezultata

51' Žuti karton u ekipi Partizana dobio je Saša Zdjelar

46' Nastavljena je utakmica u Senti

DRUGO POLUVREME:

45' Kraj prvog poluvremena, loš fudbal bez pravih prilika 0:0

40' Sadik je slabo zahvatio loptu glavom u možda najboljoj prilici za Partizan

29' Silađi je šutirao pored gola

20' Prošla je skoro polovina prvog poluvremena, a još nismo imali priliku da vidimo neku veliku priliku

FK Partizan

9' Natho je centrirao, a Sadik nije uspeo da zahvati loptu

5' Miran početak utakmice bez većih prilike

1' Počela je utakmica u Senti

PRVO POLUVREME:

Fudbaleri Partizana dobro su startovali prolećni deo sezone pobedom protiv Radnika i u Bačkoj Topoli će pokušati da nastave dobar niz.

Partizan posle 21 odigranog meča se nalazi na drugom mestu sa 47 bodova, dok je TSC peti sa deset manje.

Superliga Srbije, 22. kolo:

TSC – Partizan

stadion: Gradski stadion Senta

sudija: Lazar Lukić

TSC: Filipović – Varga, Antonić, Babić – Tumbasević, Milićević, Duronjić, Zec, Arsenijević – Silađi, Lukić. Šinković, Kudrić

Trener: Zoltan Sabo.

Partizan: Stojković – Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević – Zdjelar, Natho – Tošić, Suma, F. Stevanović – Sadik

Trener: Savo Milošević

Milošević je izjavio pred ovu utakmicu da Partizan ponovo ulazi u period gde će igrati utakmice na svaka 3 dana zaključno sa derbijem i da će meč protiv TSC-a biti težak kao i u prvom delu prvenstva.

“Naporan ciklus je pred nama, jer je početak polusezone i noge su još uvek teške nakon priprema, zdravstveni bilten se polako sređuje, samo Lutovac nije na spisku, svi ostali su spremni za sutrašnju utakmicu.“ – rekao je  Milošević.