AP/David Ramos

Kilijan Mbape, Foto: AP/David Ramos

KRAJ!

90+3. - GOOOOL! Čupo Moting za 2:1 - PSŽ ide u četvrtfinale.

90. minut - GOOOOOOOOL! Markinjos!

73. minut - šansa za Mbapea, ali šutira pravo u golmana.

67. minut - Toloj postaje peti igrač Atalante sa javnom opomenom

60. minut - u igru ulazi Kilijan Mbape.

58. minut - velika šansa za Atalantu, ali Đimšiti sa 7 metara šutira pored gola.

57. minut - javna opomena i za Andera Ereru.

55. minut - Bernat postaje prvi igrač PSŽ sa javnom opomenom.

53. minut - i četvrti žuti karton za Atalantu, u beležnicu je upisan Zapata.

51. minut - Nejmar sa više od 25 metara iz slobodnog udarca prebacuje gol.

50. minut - De Ron je trećifudbaler Atalante sa žutim kartonom.

DRUGO POLUVREME

POLUVREME

45. minut - Frojler dobija javnu opomenu,

42. minut - ponovo se obrukao Nejmar! Kakva šansa za PSŽ.

37. minut - žuti karton za Đimsitija

36. minut - Nejmar iz slobodnog udarca sa 25 metara pokušava, lako brani golman Sportijelo.

29. minut - Nejmar posle soloprodora šutira pored stative.

27. minut - GOOOOOOOOL! Mario Pašalić zakucava loptu pod prečku sa ivice šesnaesterca.

21. minut - kontranapad Svetaca, ali Nejmar na kraju akcije niti je šutnuo, niti je dodao Ikardiju.

11. minut - Navas sprečava Hatebora da dovede Atalantu u vođstvo, brani njegov udarac iz neposredne blizine.

3. minut  - stoodstotna šansa za PSŽ, Nejmar je izašao sam na golmana Atalante, ali se propisno obrukao, promašio je prazan gol.

3. minut - prva preti Atalanta, Papu Gomez šutira sa icice šesnaesterca, ali brani Navas.

Tok meča pratite uživo na našem portalu.

Atalanta - PSŽ 1:2

Strelac: Pašalić u 27. minutu za Atalantu, a Markinjos u 90. i Čupo-Moting u 90+3. za PSŽ. Sudija: Entoni Tejlor (Engleska). Stadion: La Luz u Lisabonu.

ATALANTA: Sportijelo, Toloj, Kaldara, Đimsiti (od 60. Palomino), Hatebur, De Ron, Frojler, Gosens (od 82. Kastanj), Pašalić (od 70. Murijel), Gomez (od 59. Malinovski), Zapata (od 82. Da Riva).

PSŽ: Navas (od 79. Riko), Bernat, Kimpembe, Silva, Keher, Geje (od 72. Paredes), Markinjos, Erera (od 72. Draksler), Nejmar, Ikardi (od 79. Čupo-Moting), Sarabija (od 59. Mbape).