Rad - TSC Bačka Topola
fkrad.rs

fkrad.rs

Rad - TSC Bačka Topola, Foto: fkrad.rs

Najuzbudljiviji susret u Superligi Srbije ovog popodneva viđen je na Banjici gde je TSC savladao Rad sa 4:3 (3:1), iako su imali igrača manje još od 27. minuta kada je "pocrveneo" Antonić. Andrija Kaluđerović, doveo je "Građevinare" u vođstvo, a preokret izabranicima Zoltana Saba doneli su Zec, Lukić, Silađi i Tumbasević dok su Busnić i Kaluđerović samo uspeli da ublaže poraz.

Radnik je rutinski savladao Javor u Surdulici sa 2:0, golovima Pavlova u 27. i Mitoševića u 80. minutu.

Vojvodina je na svom terenu savladala lučansku Mladost rezultatom 2:1 (0:0). Otpor gostiju slomio je Čović u 66. minutu, a Zečević je autogolom duplirao prednost Novosađana, dok je počasni gol za goste delo Šatare, osam minuta pre kraja susreta.

Pobednika jedino nije bilo na susretu u Kruševcu gde su Napredak i Proleter odigrali nerešeno bez golova.