Stevan Jovetić
EPA/SebastienNoger

Stevan Jovetić, Foto: EPA/SebastienNoger

Marsej je u ozbiljnoj rezultatskoj krizi, pa je večeras doživeo treći uzastopni poraz i četvrtu utakmicu u nizu ne zna za pobedu.

Dobro su stvari večeras u gostima kod Monaca počele za tim Andre Vilas-Boasa, pošto je u 12. minutu Nemanja Radonjić postigao gol za vođstvo svog tima. Do kraja prvog dela bez rezultatskih promena, ali u nastavku apsolutna dominacija Kneževa.

Prvo Maripan donosi izjednačenje na početku drugog poluvremena, na asistenciju Golovina koji je na poluvremenu ušao u igru. Petnaestak minuta pred kraj Golovin piše novu asistenciju, Mandanda je loše procenio let lopte nakon ubačaja iz kornera, a Čuameni pogađa glavom za 2:1.

Sve je okončao rezervista Stevan Jovetić, koji je u nadoknadi postavio konačnih 3:1.

Monako je sa 39 bodova na četvrtom mestu na tabeli, dok je Marsej ostao šesti sa 32 boda. Idućeg vikenda ugostiće Rens, još jedna teška utakmica, ali u Marseju će učiniti sve da najzad ostvare pobedu.

Što se Monaka tiče, petu uzastopnu pobedu i dodatni proboj ka samom vrhu tražiće u gostujućem duelu sa Nantom.