FK Crvena zvezda
Radost fudbalera Crvene zvezde, Foto: FK Crvena zvezda

HVALA ŠTO STE PRATILI PRENOS UTAKMICE CRVENA ZVEZDA - MAČVA NA PORTALU ALO!

90'+2' Kraj meča.

90' Utakmica je produžena za dva minuta

89' Dragan Žarković iznet je na nosilima zbog povrede, ali kako je njegov tim iskoristio sve izmene, Bačka će do kraja meča igrati sa igračem manje.

84' Bačka je posle dugo vremena imala dobar napad, ali niko nije zahvatio loptu posle centaršuta sa desne strane.

83' Novi žuti karton i ponovo u ekipi crveno-belih, ovoga puta Srđan Babić zbog faula.

82' Drugi žuti karton na utakmici u ekipi Zvezde dobio je Dušan Jovančić zbog faula.

80' Strelac prvog gola Milan Pavkov napustio je igru, a umesto njega je ušao Ričmond Boaći.

72' Bačka je iskoristila prvu izmenu i umesto Nebojše Gavrića u igru je ušao Luka Mićić.

71' Izmena u ekipi Crvene zvezde, umesto Bena na teren je ušao Aleksa Vukanović.

68' Velika šansa za crveno-bele! Ben je posle odbitka šutirao, ali je lopta išla po sredini gola i nije bilo problema za golmana Zogovića.

61' GOOOOOLL!!! FIlip Stojković donosi Zvezdi ponovo dva gola prednosti!

59' Prva izmena na utakmici, umesto Veljka Simića u igru je ušao Marko Marin.

52' Velika šansa za Zvezdu, Rodić je iz ugla šutirao, ali je lopta pogodila spoljni deo mreže.

47' Ponovo je Ivanić šutirao, ali je Zogović opet bio na vrhuncu zadatka.

46' Počelo je drugo poluvreme, bez promena u postavama.

45' Šutirao je Pavkov, ali je udarac bio izblokiran.

45' Indriektan udarac za Crvenu zvezdu, Zogović je uhvatio loptu koju mu je dodao štoper nakon ispucavanja Borjana.

37' Velika šansa za Ivanića, ali je golman domaćih Zogović bio na pravom mestu.

25' Nakon udarca iz ugla Zvezda je imala veliku priliku, Rodić je šutirao glavom, ali je Ivanović loptu skinuo sa gol linije!

24' Ivanić je šutirao, ali će biti samo korner.

20' Crvena zvezda je imala veliku šansu, ali je Benov šut bio izblokiran i viće novi korner.

18' Filip Stojković je oboren u šesnaestercu, ali sudija Čolović nije pokazao na belu tačku i tom prilikom verovatno pogrešio.

15' GOOOOL!!! Nikola Radović vraća Bačku u život!

13' Bačka je imala prvu šansu nakon kornera, ali je nakon udarca fudbalera Palančana lopta otišla pored gola

11' GOOOOOL!!! Crvena zvezda vodi 2:0 prvim golom u crveno-belom dresu Vujadina Savića

7' GOOOOOL!!! Pavkov je zatresao mrežu Bačke, iako je prilikom pogotka verovatno bio u ofsajdu.

5' Crvena zvezda je imala prvu šansu na utakmici, Savić je pao u šesnaestercu, ali sudija nije pokazao na belu tačku.

17:00 Meč je počeo, prvi su sa centra krenuli fudbaleri Crvene zvezde.

16:15 SASTAVI:

Za ove postave su se odlučili treneri Zoran Govedarica i Vladan Milojević.

Dobro došli na tekstualni prenos meča OFK Bačka - Crvena zvezda na portalu Alo!

U vanrednom 29. kolu Superlige Srbije fudbaleri Crvene zvezde gostuju u Bačkoj Palanci ekipi Bačke.

Ekipa Vladana Milojevića je u prethodnom kolu savladala Mačvu na svom terenu rezultatom 2:1 posle preokreta, mnogo teže nego što se očekivalo.

Ekipa iz Bačke Palanke je u prethodnom kolu i kontroverznoj utakmici (o tome čitajte ovde) poražena od Proletara iz Novog Sada rezultatom 3:0.

Glavni sudija na ovom meču biće Dragan Čolović.

Dok čekamo na ovaj susret, prisetite se prethodnog na kojem Zvezda slavila 3:1.