Radnički Niš
Alo/Marko Metlaš

Radnički Niš, Foto: Alo/Marko Metlaš

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su danas Rad na svom terenu 4:3 (2:2) u 28. kolu Superlige.

Meč pun preokreta i golova na kraju je pripao domaćoj ekipi, koja je na početku susreta gubila sa 2:0, pošto je vođstvo Radu doneo Veljko Trifunović u 11. minutu, a prednost je duplirao Andrija Kaluđerović devet minuta kasnije.

Za pola sata igre na Čairu su pala još dva gola, ali ovog puta u mreži gostiju.

Na 2:1 smanjio je Nikola Čumić u 28. minutu, u narednih 120 sekundi u strelce se upisao i Stefan Mihajlović, koji je doneo izjednačenje pred drugih 45 minuta.

I u nastavku Rad je ponovo prvi došao gola, kada se Kaluđerović u 51. minutu još jednom upisao u listu strelaca.

Ekipi Radoslava Bataka bilo je potrebno samo četiri minuta da ponovo izjednači rezultat, kada je Stefan Mitrović savladao gostujućeg golmana.

Nišlije su do tri boda došel u finišu meča, Mitrović je asistirao, a Čumić još jednom zatresao mrežu tima sa Banjice i postavio konačnih 4:3.