FK TSC, FK Crvena zvezda
Alo/Marko Metlaš

FK TSC, FK Crvena zvezda, Foto: Alo/Marko Metlaš

TSC je doživeo prvi poraz pod vođstvom Krstajića, ali je sad jasno da neće moći do četvrtog mesta, poslednjeg koje vodi u kvalifikacije za Ligu Konferencija.

Tok meča iz Sente pratite uživo na našem portalu.

KRAJ!

Igraće se četiri minuta nadoknade.

80. minut - Ben volej udarcem sa desetak metara prebacuje gol

71. minut - GOOOOL! Pavkov posle dodavanja Srnića rešava pitanje pobednika

68. minut - GOOOOOOL! Kanga jedva uspeva da savlada Filipovića

67. minut - penal za Zvezdu i crveni karton za Tomanovića, koji je drugi žuti karton dobio zbog prigovora

63. minut - kontranapad TSC četiri na dva, ali je Lukić bio sebičan, pa je propala džinovska šansa za domaćina

58. minut - GOOOOOL! Nenad Lukić, 13. gol u prvenstvu

57. minut - penal za TSC! i crveni karton za Gajića! Defanzivac Zvezde je oborio Zeca, skrivio penal, a moraće i van igre

54. minut - GOOOOOOOL! Milan Pavkov sa pet metara, posle dodavanja Ivanića

49. minut - Đakovac dobija javnu opomenu

Čak tri izmene je napravio Dejan Stanković: Kanga - Petrović, Nikolić - Srnić i Katai - Pavkov. To znači da će Pavkov u špic, a Ben na krilo.

Drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena

45+5. minut - Zec dobija javnu opomenu zbog protesta

45+3. minut - Lukić loše izvodi slobodan udara sa oko 25 metara

Igraće se čak pet minuta nadoknade

44. minut - Milunoviću je pukla arkada, lekari su utrčali na teren da mu saniraju povredu

41. minut - Lukić preti, ali Borjan lako brani

34. minut - najbolja akcija gostiju, na kraju je Ivanić sa deset metara šutirao preko gola.

31. minut - uzvraća Zvezda preko Rodića, ali je udarac levog beka Zvezde jedan defanzivac domaćina skrenuo u korner

30. minut - Stanojev je pokušao da iznenadi Borjana sa 16 metara, ali izblokirao ga je Rodić.

23. minut - kontranapada Zvezde, ali se Veljko Nikolić nije dobro snašao

17. minut - Tomanović posle kornera šutira glavom, a loptu sa gol linije skida Gajić

9. minut - posle centaršuta Kataija Sanogo pokušava glavom sa desetak metara, ali šutira pored gola

8. minut - žuti karton za Damjanovića

1. minut - sudar glavama, na zemlji su ostali Ben i Babić

Utakmica je počela

TSC - Crvena zvezda 1:3

STRELCI: Lukić u 58. minutu iz penala za TSC, Pavkov u 54. i 71. i Kanga iz penala u 68. za Crvenu zvezdu. CRVENI KARTONI: Tomanović (TSC) u 67. i Gajić (Crvena zvezda) u 57. minutu.

TSC: Filipović, Petković, Damjanović, Babić, Petrović, Stanojev (od 75. Tumbasović), Tomanović, Banjac, Zec, Lukić, Đakovac /od 75. Tomašević).

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gajić, Milunović, Degenek, Rodić (od 78. Gobeljić), Sanogo, Petrović (od 46. Kanga), Ivanić (od 78. Pankov), Nikolić (od 46. Srnić), Katai (od 46. Pavkov), Ben.

Sudija: Novak Simović