Zlatibor- Partizan
youtube/printscreen/BalkanSport

Zlatibor- Partizan, Foto: youtube/printscreen/BalkanSport

Partizan je ovom pobedom došao do tri boda zaostatka za Crvenom zvezdom koja od 21 sat igra meč protiv Voždovca.

Utakmicu su obeležile dve sudijske odluke o kojima će biti priče. Najpre poništen gol Partizanu u prvom poluvremenu i potom penal iz kog je došao do trijumfa.

Zatim je Partizan došao do vođstva iz veoma sumnjive situacije. Strelac sa penala je bio Natho.

ZLATIBOR - PARTIZAN 0:1

Izdržao je Partizan i na kraju došao do vrednih bodova.

79. minut Vitas je skrenuo loptu glavom, a lopta je iza pogodila u ruku Đokića. Široki je pokazao na "belu tačku". Siguran je bio Natho.

Igrači Zlatibora su bukvalno nagrnuli na sudiju, smatrajući da je lopta pogodila u grudi igrača Đokića, a ne u ruku.

67. minut Natho je izveo odličan udarac ali se istakao golman Čupić.

60. minut Sjajna prilika za Zlatibor, pokušao je Janjić izdaleka, bio je to dobar šut ali nedovoljno precizan.

57. minut Ulazi i Natho, izlazi Smiljanić

46. minut Trener Stanojević je u igru poslao Stevanovića i Sadika.

Počelo je drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena

45. minut Pritisnuo je Partizan u finišu, ali bez uspeha.

43. minut Isprobao se Matić, iz okreta, leđima okrenut golu, šutirao je preko prečke.

33. minut Sada je crno-bele spasila odlična reakcija golmana Popovića kada je u prilici bio Đakovac

30. minut Bojan Matić je postigao gol ali se sudija oglasio da je jedan igrač Partizana bio u ofsajdu. Izgleda da su sudije pogrešile. Sudija je podigao zastavicu, ali je usporeni snimak pokazao da ofsajda nije bilo

24. minut Lazar Marković je pokušao glavom u šesnaestercu domaćih da opasnije ugrozi golmana Čupića, ali nije ovo bio jak šut.

15. minut Dobra prilika za Asana. Dobio je loptu iza leđa odbrane, pobegao čuvarima, ali je iskosa sa desne strane šutirao pored gola.

9. minut Partizan za sada ima inicijativu ali bez prave šanse u prvim minutima meča.

Crno-beli su posle produžetaka sa Sfintulom (1:0) u 2. kolu kvalifikacije za Ligu Evrope otišli na megdan novajlijama, koje su vezale tri utakmice bez poraza u Superligi.

Stadion: Gradski, Užice Gledalaca: - Sudija: Zoran Široki

Zlatibor: Čupić, Jezdimirović, Anđelković, Poček, Đaković, Glišović, Vukić, Janjić, Vladić, Krstić, Islamović

Partizan: Popović, Urošević, Banjak, Vitas, Miljković, Smiljanić, Stojković, Zdjelar, Marković, Asano, Matić