ALO! Miloš Topalović
Vojvodina - Partizan

FSS

Vojvodina - Partizan, Foto: FSS

Sjajna utakmica je viđena na "Čairu" prepuna drame i obrta! Vodila je Vojvodina sa 2:0, a Partizan je u poslednjem minutu, fenomenalnim golom Pavlovića stigao do produžetka.

U produžecima se nismo nagledali fudbala, a pobednika su odlučili penali! Vitas je prvo prebacio čitav gol, a potom je Zdjelar pogodio prečku, iz Vojvodine su bili svi izvođači sigurni!

Ovo je Nenadu Lalatoviću prvi trofej u trenerskoj karijeri, Vojvodina i on su prekinuli niz crno-belih od četiri osvojena Kupa Srbije.

Vojvodini je ovo drugi trofej u ovom takmičenju!

KRAJ UTAKMICE!

4:2 - Stefan Đorđević donosi trofej Vojvodini!

3:2 - ZDJELAR PREČKA!

Prekid, čarke na terenu! Lalatović poziva svoje igrače da se vrate na svoju poziciju, žuti karton za Devetka.

Rezervni golman Partizana, Stevanović je bacio ka Devetkuflašicu!

3:2 - Devetak odlično šutira i sa 11 metara!

2:2 - Stevanović siguran!

2:1 - Gemović "Panenkom" savladao Stojkovića!

1:1 - VITAS PREBACUJE GOL!

1:1 - Aranđel Stojković je savladao Vladimira Stojkovića koji je imao loptu na ruku, ali nije uspeo da je odbije!

0:1 - Nathko je savladao Rockova koji je pogodio stranu!

Prvi penal izvodi Partizan!

Pogledajte galeriju pred početak penala!

KRAJ! PENALI ODLUČUJU POBEDNIKA!

120' Poslednji napad ima Partizan, vreme je odavno isteklo!

118' Još jedan faul na sredini terena, ovog puta crno-belih kako bi sprečili čistu kontru Vojvodine!

117' Pravi faul u napadu Vitas prilikom skoka, ostalo je još tri minuta do kraja!

115' Faul Saničanina na 40 metara od gola Rockova, šut Vitasa pogađa živi zid i odlazi u korner!

114' Oštar start Stojsavljevića, lopta odlazi u aut

112' Dobar napad Vojvodine, ali na pravom mestu je Pavlović

110' "Čisti" Stojsavljević centaršut Nathka ka Sadiku!

109' Pravi Andrić faul, ofsajd Sadika na drugoj strani!

108' Ofsajd Andrića nakon centaršuta

107' Faul Pavlovića na sredini terena

POČEO DRUGI PRODUŽETAK

Igrači se osvežavaju, poslednja upustva se daju fudbalerima!

KRAJ PRVOG PRODUŽETKA!

104' Bez konkretne prilike na ovbe strane

102' Sprečava Stevanović napad Vojvodine faulom, zaradio je žuti karton!

100' Bez opasnosti po Rockova nakon šuta Nathka!

98' Sjajno je Drinčić zadržao loptu iako ga je Sadik nekoliko puta faulirao, greši i pravi faul Andrić na ivici šesnaesterca!

95' Centaršut Pavlovića, ali je Matić bio "kratak" prilikom skoka!

93' Očajan centaršut Drinčića završava u aut

IGRAJU SE PRODUŽECI!

Lalatović je isključen zbog novog prigovora!

96' GOOOOOOL PAVLOVIĆ!

Golčina Pavlovića u 95. minutu, poslednji korner na utakmici, a Pavlović je makazicama okrenut leđima savladao Rockova!

Majstorija, nema šta!

95' Greši Rockov, ali spašava ga Saničanin!

94' Duga lopta Pavlovića, izbija loptu štoper Vojvodine, vuče loptu Gemović, ali lopta odlazi u aut!

93' Šut Pavlovića iz mrtvog ugla, brani Rockov!

92' Žuti karton za Drinčića zbog odugovlačenja!

91' Odlični Rockov brani šut Sadika, korner za Partizan! Bez opasnosti po gol Rockova!

IGRA SE JOŠ ŠEST MINUTA!

89' Korner za Vojvodinu! Izbacuje loptu Pavlović, kontra Partizana ali Sadik vraća loptu crveno-belima!

86' Igrači Vojvodine su krenuli napred, inicijativa Partizana je opala!

84' Loše je izveo Nathko korner, lopta je otišla van igre!

83' Brani Rockov šut Stevanovića, ofanziva Partizana!

80' GOOOOL STEVANOVIĆ 2:1!

Odlično je Umar Sadik proigrao mladog Stevanovića koji je još bolje savladao do tog trenutka sjajnog golmana Vojvodine!

78' Suma izašao iz igre zbog povrede, zamenio ga je Lazar Pavlović! Milošević nema više pravo na izmene!

72' Bojan Matić je ušao na teren umesto Takume Asana.

Žuti karton za Lalatovića zbog prigovora pomoćnom sudiji Ristiću!

Nenad Lalatović

Nenad Lalatović, Foto: ALO! Miloš Topalović

70' Faul u napadu Sadika posle centaršuta, nervoza u redovima crno-belih!

68' BOMBA VITASA SA 35 METARA! Bio je savladan Rockov, ali je gol zaustavila stativa!

64' Iz igre izlazi Vukadinović, prvi strelac na ovoj utakmici, a ušao je brzonogi Gemović!

65' Prošla je lopta Rockova posle centaršuta Partizana, ali golmana Vojvodine spašava Saničanin koji izbija loptu!

60' Još defanzivnija Vojvodina, čekaju novu šansu iz kontre!

57' GOOOOOOOOL! BOJIĆ! Vodi Vojvodina 2:0!

Sjajne bravure Petra Bojića u šesnaestercu Partizana, prvo je driblingom izbacio Pavlovića, potom i Vitasa, te je maestralno kroz noge savladao Stojkovića!

55' Izlazi Mrkaić, na teren ulazi Devetak. Lalatović se opredeljuje za defanzivu!

54' Bačena baklja na teren u trenutku kada je Sadik imao izvesnu šansu, na tribini se nalaze samo navijači Partizana!

52' Ofanziva Partizana, Sadik je imao 1 na 1 sa golmanom posle izvanredne asistencije Sume, Rockov je još bolje intervenisao!

50' Slobodan udarac za Partizan, Nathko je preslabo centrirao!

48' Ofanzivniji Partizan znači i više rupa u odbrani, odlično je Mrkaić izbacio driblingom prvo Ostojića, pa potom i Pavlovića, ali je veoma neprecizno šutirao!

47' Bomba Asana, još bolja intervencija Rockova!

45' Na terenu su Uroš Vitas i Sejduba Suma, a izašli su Bojan Ostojić i Aleksandar Ščekić. Milošević ima još dve izmene!

POČETAK DRUGOG POLUVREMENA

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

47' Najbolja prilika za Partizan, Natho je sjajno uposlio Asana, a ovaj je promašio celu konstrukciju!

45' Još 2 minuta do kraja prvog poluvremena

37' GOOOOOL! Vodi Vojvodina! Strelac je Miljan Vukadinović! 1:0

Izgubio je Pavlović duel sa Mrkaićem koji nije hteo da prepusti loptu štoperu crno-belih, na kraju se izmigoljio, ukrao i asistirao Vukadinoviću kome nije bilo teško da savlada Stojkovića iz prvog kontakta sa loptom!

35' Uigrana akcija Vojvodine, ali je Bralić napravio faul u napadu

34' Šćekić pravi nepotreban faul nad Čoviću, slobodan udarac za formalnog domaćina.

32' Izlazi Lazar Marković, a u igru je ušao Filip Stevanović. Prinudna izmena u Partizanu!

29' Sadik se povredio nakon oštrog starta, ostao je na zemlji, ušao je medicinski tim crno-belih na teren!

27' Nove uvrede "Grobara" upućene treneru Vojvodine, Nenadu Lalatoviću

26' Sadik dribla u šesnaestercu kao na derbiju, ovog puta je rezultat bio drugačiji, odlično su ga zatvorili štoperi Bralić i Saničanin

21' Faul za Vojvodinu, rovovska bitka na sredini terena, Zdjelar je faulirao Drinčića

20' Faul sa leđa Čovića nad Zdjelarom, dobar centaršut Nathka sa 45 metara, ali lopta nije stigla do Sadika

18' Prvi korner za Partizan! Otklanja opasnost igrač Vojvodine, lopta se odbila do Nathka ali je uputio loš centaršut po zemlji

17' Odličan start Ostojića, ali vezni red crno-belih gubi loptu koja odlazi u aut

15' Lopta je prošla kroz šesnaesterac, potom je Sadik, koji se vratio da odbrani svoj gol, odlično odreagovao i izbacio dugačku loptu ka Lazaru Markoviću, ali je Rockov sprečio opasnost!

14' Kontra Vojvodine na drugoj strani, uspela je da se odbrani poslednja linija crno-beli, korner za goste!

14' Gubi Vojvodina loptu na svojoj polovini, Sadikov šut je izblokiran

13' Novi faul Sadika u napadu

11' Prva ozbiljnija akcija na utakmici, Partizan je zapretio preko Sadika sa leve strane, ubacio je odlični golgeter loptu u šesnaesterac po zemlji, ali je Asano presporo reagovao.

Koreografija

Koreografija "Grobara", Foto: ALO! Miloš Topalović

7' Gužva pred golom Vojvodine, štoperi crveno-belih izbijaju loptu posle udarca Nathka!

4' Faul Šćekića, Drinčić šutira pored gola iz slobodnog udarca!

3' Prekršaj Sadika u napadu!

UTAKMICA JE POČELA!

Igrači su izašli na teren, usledilo je intoniranje himne Srbije, sve je spremno za spektakl!

Fudbaleri Partizana i Vojvodine

Fudbaleri Partizana i Vojvodine, Foto: ALO! Miloš Topalović

Partizanova tribina u Nišu skoro pa ispunjena do poslednjeg sedišta!

Partizan - Vojvodina

Partizan - Vojvodina, Foto: ALO! Miloš Topalović

10 minuta pred početak utakmice!

Pobednik osvaja ovaj pehar.

Kup Srbije

Kup Srbije, Foto: ALO! Miloš Topalović

Uvrede za Lalatovića od strane "Grobara" pre početka meča.

"Grobari", Foto: ALO! Miloš Topalović

Marković je dobio šansu ispred Stevanovića, u startnoj postavi Partizana nema Sume, Lalatović je uneo jednu promenu u prvi tim, na golu će biti Rockov, umesto Simića.

Maske se dele na samom ulazu radi preventivne zaštite!

devojke dele zaštitne maske

devojke dele zaštitne maske, Foto: ALO! Miloš Topalović

U Nišu i legenda crno-belih, Saša Ilić!

Saša Ilić

Saša Ilić, Foto: ALO! Miloš Topalović

40 minuta do početka finalne utakmice Kupa Srbije!

FINALE KUPA SRBIJE

VOJVODINA - PARTIZAN

Vreme održavanja utakmice: 24/06/2020 u 19 časova

Stadion: "Čair"

Sudijska trojka: Danilo Grujić, Milovan Ristić, Dalibor Đurđević i Novica Anđelovski (četvrti sudija)

SASTAVI

VOJVODINA: Rockov Emil, Saničanin Siniša, Čović Nemanja, Đorđević Stefan, Andrić Nikola, Drinčić Nikola, Mrkaić Momčilo, Bojić Petar, Bralić Slavko, Stojković Aranđel, Vukadinović Miljan

Trener: Nenad Lalatović

PARTIZAN: Stojković Vladimir, Pavlović Strahinja, Natko Bibars, Umar Sadik, Asano Takuma, Zdjelar Saša, Šćekić Aleksandar, Ostojić Bojan, Marković Lazar, Urošević Slobodan, Miletić Nemanja

Trener: Savo Milošević

Fudbaleri Partizana i Vojvodine na niškom "Čairu" igraju finale Kupa Srbije od 19 časova!

Crno-beli imaju sjajnu šansu da osvoje peti kup zaredom, odnosno 17. u istoriji, dok će Vojvodina pokušati da osvoji drugi nacionalni kup iz petog pokušaja!

Pre samo pet dana Vojvodina je minimalnim rezultatom slavila protiv Partizana u okviru Superlige u Novom Sadu, a tada se mogla videti uvertira pred ovaj meč, akteri te utakmice su se pobili na samom kraju susreta.

Ni 2011. godine kada su se sastala ova dva tima u finalu Kupa Srbije, nije moglo da prođe bez incidenata, na kraju je Partizan slavio službenim rezultatom 3:0!