Sašo Filipovski (Partizan)
Alo/Marko Metlaš
  • Sašo Filipovski (Partizan)
  • Sašo Filipovski (Partizan), Foto: Alo/Marko Metlaš

Partizan je sjano otvorio meč, vrlo brzo su stekli povoljno rezultatsku prednost, a od igrača najviše se isticao Dangubić.

U drugoj četvrtini došlo je do prave borbe između ove dve ekipa. Partizan je mnogo lošije startovao, ali su u drugoj polovini druge četvrtini preuzeli vođstvo.

Ipak, Trento je na poluvreme otišao sa minimalnom prednošću posle prave rezultatske klackalice.

U trećoj četvrtini italijanska ekipa je pokazala totalnu dominaciju. Jednostavno je Trentu sve išlo od ruke, a igrači Partizana na to nisu imali odgvor.

U poslednjoj četvrtini, Trento potvrdio svoju dominaciju iz treće četvrtine I tako odneo pobedu na domaćem terenu.

Kraj utakmice - Trento je pobedio rezultatom

38. minut - Braun postiže dva poena (65:48)

37. minut - Rašon Tomas postiže dva poena (63:48)

36. minut - Braun postiže dva poena (58:43)

35. minut - Vilijams precizan za dva poena (56:43)

34. minut - Janković postiže dva poena (54:43)

32. minut - Jaramaz postiže dva poena (54:41)

Kraj treće četvrtine - Trento vodi rezultatom 54:36

28. minut - Precizan Senders za dva poena (47:36)

26. minut - Sanders postiže tri poena (42:31)

25. minut - Polovičan Mej sa slobodnih bacanja (39:31)

24 minut  - Martin postiže tri poena (38:31)

22. minut -  Trento postiže dva ponea (35:31)

Kraj druge četvrtine - Trento vodi rezultatom (29:28)

18. minut - Jaramaz postiže dva poena slobodnih bacanja (27:26),  a zatim Janković postiže poene za vođstvo crno-belih (27:28)

17. minut - Džafari Vilijams izvodi efektno zakucavanje (27:24)

16. minut - Tomas postiže prve poene za Partizan posle sedam minuta (23:21)

15. minut- Precizan Braun oba puta sa slobodnih bacanja (23:19)

13. minut - Pogađa Mej za dva poena (21:19)

12. minut - Loš početak Partizana u drugoj četvrtini, još bez postignutog poena (19:19)

Kraj prve četvrtine -  Partizan vodi rezultatom (15:19)

8. minut -  Džoš Perkins pogađa za tri poena (12:15), a zatim Dangubić precizan za tri poena (12:18)

7. minut - Zagorac postiže prve poene za Partizan (10:12)

6. minut - Senders postiže poene za Trento (10:10)

5. minut - Dangubić u poslednjim sekunda napada postiže  poena (6:7)

3. minut - Rašon Tomas postiže tri poena (4:5)

2. minut - Kelvin Martin postiže prve poene za Trento, a zatim Jaramaz za Partizan (2:2)

U prvom međusobnom okršaju Partizana i Trenta u Beogradu, crno-beli su ubeldjivo slavili rezultatom 71:43.

Posle četri odigrana kola, obe ekipe imaju učinak od po dve pobede i dva poraza.

Trento: Partizan (69:54)

Hala Palatrento

Trento: Martin(8), Jovanović(0), Paskolo(0), Konti(0), Braun(13), Forej(3), Sanders(13), Mezanote(0), Morgan(6), Vilijams(16), Laudijer(4), Mej (9)

Partizan:Zagorac(2), Pejdž(5), Dangubić(8), Stefanović(0), Jaramaz(7), Perkins(5), Janković(7), Tomas (17), Trifunović(3),