VELIKA AKCIJA NA BLISKOM ISTOKU Albanski ministar policije pokušava da prebaci ratnike Islamske države na Balkan
Šta se to dešava u poslednja dva dana u Bejrutu?

Albanski ministar unutrašnjih poslova Bljedi Cuci izjavio je juče da je boravio u Libanu sa namerom da u Albaniju vrati više građana te zemlje povezanih sa drugim državljanima koji su se pridružili islamskim ekstremističkim grupama u Siriji i Iraku.
Cuci, koji se poslednja dva dana nalazi u Bejrutu, rekao je da se tamo sastao sa general-majorom Abasom Ibrahimom, šefom libanskog Generalnog direktorata za bezbednost, prenosi AP.
Ministar nije rekao da li će moći da vrati u Albaniju ijednog Albanca, dodajući samo da je njegova poseta „značajan pokazatelj insistiranja albanske vlade da repatrira albanske građane iz Sirije“
„Radićemo sa istom predanošću i odlučnošću da uspešno završimo ovu operaciju, kao što smo to uradili prvi put“, rekao je Cuci.
Prošlog oktobra vraćeno je četvoro dece i jedna žena povezana sa albanskim državljanima ubijenim u borbama sa islamskim ekstremističkim grupama u Siriji, navodi AP.
-
Milove komite nose zastave NATO i traže smenu Krivokapića!
11.04.2021. 17:29 -
Škaljarac pronađen sa prostrelnom ranom na glavi!
11.04.2021. 19:07 -
-
-
Veliki sastanak u Crnoj Gori, lideri DF-a se obraćaju javnosti
11.04.2021. 18:13
Povezane vesti
-
Novi haos zbog korone u Premijer ligi
25.02.2021. 14:45 -
-
Hapšenja u Tuzima zbog nepostupanja po zdravstvenim propisima
25.02.2021. 18:58
Najčitanije - Alo.rs
-
-
-
-
Grčka priznaje Kosovo
pre 5h