VELIKI TRIJUMF! Vest Hem prekinuo niz Liverpula od 25 mečeva bez poraza!

Prvi pogodak pao je već u četvrtom minutu, kada je golman Liverpula Alison postigao autogol.

Liverpul je ipak stigao do izjednačenja u 44. minutu kada je Aleksander Arnold bio precizan nakon asistencije Mohameda Salaha.

"Čekićari" se ipak nisu predali, a zati su dokazali da su na ovom meču bili ekipa kojoj je više bilo stalo do pobede.

Prvo je pogodio Fornals u 67. minutu,  a zatim je Zouma povećao prednost u 74. minutu. Utešni gol za Liverpul postigao je Divok Oriđi (82).

Bila je to pobeda trenera Vesta Hema Dejvida Mojsa nad Liverpulom posle 11 godina u njegovom 1001. meču u trenerskoj karijeri.

Ujedno prekinut je niz Liverpula od 25 mečeva bez poraza.

Na ostalim današnjim mečevima Lids i Lester su odigrali 1:1. Stralac Lids je bio Rafinja (26), dok je za goste gol da Barns (28). Arsenal je pobedio Votdorfd rezultatom 1:0 (Smit-Rouv 56). Everton i Totenhem su odigrali nerešeno (0:0).