U ZVEZDI TRLJAJU RUKE Šok u Atini i blamaža Olimpijakosa
EPA-EFE/PANAGIOTIS MOSCHANDREOU

Olimpijakos je poražen rezultatom 4:0 u Pireju od Makabija iz Haife, nakon remija od 1:1 u Izraelu.

Poraz Olimpijakosa znači da Crvena zvezda u četvrtom kolu kvalifikacija za LŠ neće moći da igra ni protiv Viktorije Plzenj, koja će zauzeti jedno od četiri mesta, uz Zvezdu, Dinamo i Kopenhagen, u povlašćenom delu Puta šampiona – ukoliko pobedi moldavski Šerif.

ZVEZDI SE OTVORIO PUT Evo na koga crveno-beli mogu u plej-ofu za Ligu šampiona

Potencijalni rivali Crvene zvezde u plej-ofu za ulazak u Ligu šampiona biće pobednici duela Makabi Haifa – Apolon, Karabag – Ferencvaroš, Bodo Glimt – Žalgiris, kao i turski prvak Trabzon.

Domaćina je načeo Tjaron Čeri, fudbaler iz Surinama, koji je doveo goste u prednost od 1:0 u petom minutu.

ŠOK U ŠVEDSKOJ Milojevićev Malme se obrukao, Norvežani pobedili 8:0

U 61. Pjero postiže gol za 0:2, a isti igrač samo četiri minuta kasnije povećava na 0:3.

Za konačnih 0:4 pobrinuo se Abu Fani u 87. minutu utakmice.

U četvrto kolo prošao je i Ferencvaroš koji je deklasirao Slovan u Bratislavi sa 4:1.