Fudbaleri Borusije Dortmund

Na otvaranju šestog kola Bundeslige fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su Hofenhajm 3:1 u gostima.

KAD NEĆE, ONDA NEĆE Novi kiks Dortmunda, nije im bilo ni 2:0 protiv novajlije

"Milioneri" su od početka nametnuli ritam. To im se isplatilo i poveli su u 18. minutu. Strelac je bio novajlija iz Verdera Niklas Filkrug.

AP Photo/Michael Probst

Domaćini su vrlo brzo izjednačili. Andrej Kramarić poravnava u 24. minutu iz penala. Tim iz Dortmunda vodio je na poluvremenu. Rojs je u nadoknadi pogodio za 2:1. Nakon ubacivanja Branta sa desnog boka, ponovo je pogrešila odbrana kao i kod prvog gola.

Borusija je u 71. minutu ostala bez isključenog Ramija Bensebainija. To im nije smetalo da u nadoknadi potvrde trijumf. Upisao se norveški internacionalac Rajerson.

@alo_portal EKSKLUZIVNO ZA ALO! Nole: Volim košarku, ali bolje da se držim reketa! Šampion u društvu šampiona. Novak Đoković ekskluzivno za Alo! sa veličanstvenog dočeka u Beogradu, govori s puno strasti 🎥| D. J. Bužić #alo #alodnevnenovine #novakdjokovic ♬ original sound - Alo_portal