Romelu Lukaku, FK Inter
EPA/Simone Arveda

Romelu Lukaku, FK Inter, Foto: EPA/Simone Arveda

Specija je najavila iznenađenje u 12. minutu kad je Farijas bio strelac vodećeg pogotka. Izjednačenje je stiglo relativno brzo, već do kraja poluvremena kad je Ivan Perišić bio strelac. Inter nije uspeo da preokrene uprkos velikom broju napada u drugom delu.  Najbolju šansu imao je u 80. minutu kada je Lautaro Martines pogodio stativu, kao i u trećem minutu nadoknade kad je Romelu Lukaku poslao loptu preko prečke.

Ove sezone očajni Juventus je takođe mogao da se oklizne, ali je posle preokreta uspeo da slavi protiv Parme 3:1. Gosti su poveli u 25. minutu golom Brugmana, ali je pred odlazak na odmor poravnao Aleks Sandro lepim udarcem. Levi bek je izrastao u čoveka preokreta u 47. minutu kada je glavom postigao gol za 2:1. Konačan rezultat postavio je još jedan defanzivac Matijs de Liht u 68. minutu.