Tanjug/AP
Barselona

Tanjug/AP

Barselona, Foto: Tanjug/AP

Odmah na startu utakmice u 8. minutu meča,  Lionel Mesi je zatresao mrežu ekipe iz madridskog predragađa.

Gosti su izjednačili autogolom Legleta u 14. minutu, ali osam minuta kasnije Čakla je smestio loptu u mrežu svog kluba i tako doneo prednost katalonskom timu.

Treći gol za Barselonu postigao je Lionel Mesi u 33. minutu, a prednost je smanjio Unal sa penala u 69. minutu.

Ipak Barselona je ponovo povećala vođstvo zahvaljujući Arauhu, dok je konačan rezultat postavio Grizman sa bele tačke.

Nije dobro veče imao Marko Dmitrović na golu Eibara, njegov tim je izgubio 4:1 od Granade, dok je Real Sosijedad pobedio Seltu (2:1).

Atletiko Madrid savladao je Huesku (2:0), a tim trijumfom je Laliga postala još zanimljivija, i biće zanimljivo ko će od tri glavna kandidata (Atletiko, Real, Barselona) osvojiiti prvenstvo.