Partizan - Napredak,
Alo/Marko Metlaš

Partizan - Napredak, , Foto: Alo/Marko Metlaš

Fudbaleri Napretka pobedili su Čukarički 1:0. Bila je to šesta pobeda u nizu Kruševljana i sada su na dobrom putu da obezbede opstanak, jer se nalaze na desetom mestu sa 47 bodova. Gol odluke postigao je Milošev u prvom minutu sudijske nadoknade.

Novi Pazar je kao gost, takođe minimalnim rezultatom bio bolji od Bačke. Jedini pogodak na ovom susretu dao je Almir Aganspahić u sedmom minutu. Ovim trijumfom Pazarci su ostali u igri za opstanak, trenutno su 15. sa 42 boda, jednim manje od Radničkog iz Niša, koji je prvi tim iznad crte.

Radnik je na svom terenu pobedio Spartak 2:0. Bio je ovo peti poraz u nizu ekipe iz Subotice. Dvostruki strelac za Radnik bio je Milan Makarić, koji je u 85. minutu realizovao penal, a onda u sudijskoj nadoknadi postavio konačan rezultat.

Mladost je pobedila Voždovac 1:0, dok su Javor i Proleter remizirali 1:1.