Aleksandar Katai (Crvene zvezda)
FK Crvena zvezda

Aleksandar Katai (Crvene zvezda), Foto: FK Crvena zvezda

90. minut: Nije bilo nadoknade, sudija Lukić odmah je svirao kraj.

82. minut: Centrirao je Rodić po zemlji sa leve strane, utrčao je Filipo Falko i sa osam metara volejom matirao golmana - 1:5.

72. minut: Ben sam na drugoj stativi, lopta je prošla pored svih do njega, usledila je rutinska realizacija - 1:4.

69. minut: Rušević i Borjan su posle koškanja dobili žute kartone, pre toga su se sudarili u petercu kada je Javor imao izglednu priliku.

65. minut: Kanga sa desne strane centrira iz skraćenog kornera, Milunović u petercu najviši, poslao je loptu između prečke i ruke golmana Velimirovića - 1:3.

64. minut: Šut Petrovića iz daljine, golman je lošije reagovao, ali su štoperi domaćih otklonili opasnost.

58. minut: Maričić je na sredini terena pogodio sudiju Lukića nehotice, arbitru je razbio nos, krenula je krv, meč je zaustavljen dok mu nije ukazana pomoć.

53. minut: Sebičnost Ilića spasila je Zvezdu. Štoper crveno-belih je posrnuo, Ilić je dobio loptu kod penaltika, imao je samog igrača desno, jednog i levo u odličnoj poziciji za šut, ali je Ilić rešio da proba sam i izblokiran je.

48. minut: Kanga je zbog oštrijeg faula na sredini terena dobio žuti karton.

2. POLUVREME:

40. minut: Jevremović je centrirao iz kornera, rikošet, lopta u rame pogađa Jevtića, Borjan je prati pogledom, ona pogađa rogalj gola.

36. minut: Šut Njegoša Petrovića van kaznenog, lopta je pola metra otišla iznad prečke.

31. minut: Odličan napad Zvezde, Ben je pasom spojio Ivanića sa golom, čuvar mreže Javora već je bio na zemlji, ali je odbranio zicer nogama. Akcija se nastavila, lopta došla do Kataija, šutirao je sa 15 metara, lopta ja zakačila igrača Javora Nikolića u koleno, prevarila golmana Velimirovića i završila u mreži - 1:2.

27. minut: Probao je Krstović udarcom po zemlji sa linije kaznenog, ali je lopta išla pravo u golmana.

25. minut: Šutira Luković sa dvadesetak metara, ali lopta je fijuknula poviše iznad prečke.

22. minut: Gajić šutira sa 33 metra, pod prečku, Velimirović izbija loptu u korner.

19. minut: Luković je dobio pas u prostor, sam je izašao pred Borjana, ali je sudija svirao ofsajd. Da li je bio ostaće večna misterija.

17. minut: Krenulo je ubitačno, a onda se sve primirilo.

9. minut: Pankov i Borjan su gledali kako lopta pada između njih, probao je to da iskoristi Ilić, umalo je uspeo.

8. minut: Skočio je igrač Javora i pao, za njim i igrač Zvezde, sudija Lukić svirao je faul za goste. S 19 metara iz slobodnog udarca sjajan gol Kataija - 1:1.

4. minut: Najbolji strelac Javora Luka Luković ubacivao je loptu sa leve strane, lopta je krenula u gol, probao je Borjan da se vrati do prve stative, ali mu je lopta prošla kroz ruke - 1:0. Bio je to Lukovićev 14. gol u sezoni.