GZIRA SE NE ŠALI Izbacili niški Radnički pa zablistali i u Austriji

Danski Viborg je napravio veliku zalihu protiv B36 Toršavna sa Farskih ostrva, ekipe koja je eliminisala banjalučki Borac.

Gzira Junajted, ekipa sa Malte koja je eliminisala Radnički iz Niša ostvarila je odličan rezultat na gostovanju austrijskom Vofsbergeru, a igrao je i jedan nekadašnji prvak Evrope.

Na „Lavantal areni“ u Volfsbergu domaćin je remizirao 0:0 sa Gzira Junajtedom. U Gziri će pasti odluka o tome da li će ostrvski tim napraviti još jedno veliko iznenađenje, poptu onog na „Čairu“.

Pobednik dvomeča će se u poslednjem kolu boriti za plasman u grupnu fazu sa boljim iz duela Molde - Kisvarda.

U Letoniji je domaća Riga, koju vodi Hrvat Sandro Perković, igrala nerešeno 1:1 (1:0) sa portugalskim Žil Visenteom. Riga je povela preko Aurelija u 18, a izjednačio je Boseli u 63. minutu.

(UŽIVO) CRVENA ZVEZDA - PJUNIK Petarda na "Marakani", zasijao crveno-beli biser - 5:0

Posle revanša u Portugaliji biće jasno ko će igrati protiv boljeg iz okršaja Dandi Junajted – AZ Alkmar.

Danski Viborg je kod kuće sa 3:0 (1:0) porazio farski Toršavn – golove su za pobednika postigli Jensen u 21. minutu (penal), Lemans u 48. i Endione u 52. minutu.