PODELA PLENA Pioli odmarao tim za utakmicu protiv Napolija, Milanu samo bod u meču sa Bolonjom

Meč na stadionu „Renato Dal’Ara“ završen je nerešenim rezultatom 1:1.

Trener gostiju Stefano Pioli svesno je izveo šaren sastav, odmarao je neke važne igrače za revanš meč četvrtfinala Lige šampiona protiv Napolija u utorak.

Neuigranost je možda bio razlog što je Bolonja povela već u 35. sekundi, Austrijanac Štefan Poš probio je sa desne strane, ubacio loptu u peterac odakle je Nikola Sansone smestio iza leđa golmana Milana.

DA IZBACE ALKOHOL IZ SEBE Hrvatski stručnjak zakazao igračima trening u jedan sat iza ponoći (VIDEO)

Rosoneri su se posle uvodnog šoka oporavili i u nastavku meča potpuno preuzeli inicijativu. Nagrada za takvu igru bio je efektan pogodak Tomaza Pobege u finišu prvog poluvremena.

Bilo je zanimljivo i u drugom poluvremenu, ali više nije bilo golova.

Bolonja u narednom kolu gostuje Veroni, dok Milan dočekuje leće, ali pre toga igra revanš meč Lige šampiona sa Napolitancima nakon pobede na San Siru od 1:0.

Fudbaleri Napolija i Verone podelili su bodove u utakmici 30. kola italijanske Serije A.

Meč na stadionu „Dijego Armando Maradona“ završen je rezultatom 0:0.