TEK MU JE 20 GODINA, A CELA ENGLESKA PRIČA O NJEMU Potomak je čuvenog fudbalera, rodio se u Londonu, igra za Švajcarsku
Printscreen

Aleksandar Mitrović je napustio Fulam, Saša Lukić se još nije upisao u strelce otkako je stigao iz Torina, ali u dresu ovog kluba jedan Srbin je zatresao mrežu.

U pitanju je Kristijan Šekularac, unuk jednog od najboljih srpskih fudbalera svih vremena, Dragoslava Šekularca.

On je na utakmici protiv Lejton Orjenta u jednom od Kupova na ostrvo, za mladi tim Fulama postigao gol i upisao asistenciju. Nažalost njegov tim je doživeo poraz posle jedanaesteraca, nakon što je utakmica završena rezultatom 2:2.

MITROGOL HRLI U VEČNOST Srpski napadač među najboljim strelcima u dresu reprezentacije

Šekularac igra na poziciji krilnog napadača i bio je strelac pogotka u nadoknadi prvog poluvremena, a asistirao je za gol Onila u 60. minutu. Kasnije je bio precizan i u penal seriji.

Kristijan je rođen u decembru 2003. godine u Londonu, a igrao je za mlađe kategorije reprezentacije Švajcarske.

Učinkom na utakmici protiv Lejton Orjenta, on je već izjednačio učinak iz prošle sezone.

U Fulam je stigao na leto 2022. iz Juventusa gde je proveo dve godine.